Klubbrekorder

Fri
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  25,54 Marte Løvberg  99 NM Junior Bergen  19.11.16
 100  54,97 Marte Løvberg  99 NM Junior Bergen  20.11.16
 200  1.58.29 Marte Løvberg  99 NM Junior Bergen 20.11.16
 400  4.10,67 Marte Løvberg  99 NM Junior Bergen 17.11.16
 800  8.56,26 Gina B. Andersen  90 NM Senior Bærum 25.03.11
 1500  17.16,21 Gina B. Andersen  90 NM Junior Harstad 27.11.09
Rygg
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  28,06  Anu Koivisto  80 EM kortbane, Rijeka  13.12.08
 100  1.01,10  Anu Koivisto  80 EM kortbane Rijeka 11.12.08
 200  2.12,61 Christine M. Pedersen  93 NM Senior Kristiansand 20.03.15
Bryst
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  31,92 Terrie Miller  78 World Cup, Espoo  27.01.96
 100  1.08,10 Sara Nordenstam  83 EM kortbane, Rijeka 13.12.08
 200  2.23,40 Sara Nordenstam  83 EM kortbane, Rijeka 12.12.08
Butterfly
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  27,88 Marte Løvberg  99 NM Junior Bergen  18.11.16
 100  1.01,66  Line Løvberg  91 NM Junior Harstad 26.11.09
 200  2.13,18 Sara Nordenstam  83 Bergen Swim Festival 06.05.07
Medley
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 100  1.02,58  Sofie Reisænen  98 NM Junior Bergen  19.11.16
 200  2.12,12  Sara Nordenstam  83 EM kortbane, Rijeka 11.12.08
 400  4.38,36 Sara Nordenstam  83 Lambertseter Open 28.10.11
4×50 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
1.43,65 Marte Løvberg 25,61 NM Senior Stavanger 13.03.16
Andrea Holmboe 25,78
Ina K. Gimse 26,25
Veronica Orheim Bjørlykke 26,00
4×100 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
3.47,45 Marte Løvberg 55,59 NM Senior Stavanger 11.03.16
Andrea Holmboe 57,45
Malene M. Pedersen 57,45
Veronica Orheim Bjørlykke 56,96
4×200 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
8.10,26 Marte Løvberg 2.00,15 NM Senior Stavanger 10.03.16
Malene M. Pedersen 2.03,26
Line Løvberg 2.04,40
Veronica Orheim Bjørlykke 2.02,45
4×50 Medley
Tid Navn Etappetid Sted Dato
1.53,48 Sofie Reisænen 28,39 NM Junior Bergen 17.11.16
Eva Kummen 32,55
Jennifer Vo 27,61
Marte Løvberg 24,93
4×100 Medley
Tid Navn Etappetid Sted Dato
4.07,12 Sofie Reisænen 1.02,47 NM Junior Bergen 19.11.16
Eva Kummen 1.09,34
Augusta  Lenéa Remøy 1.01,19
Marte Løvberg 54,12
Fri
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  25,68  Marte Løvberg  99 Baku 28.06.15
 100  56,12  Marte Løvberg  99 NM Kristiansand 17.07.16
 200  2.01.67 Marte Løvberg  99 EM, London 20.05.16
 400  4.19,28 Marte Løvberg  99 EM, London 22.05.16
 800  9.11,95 Ingrid N. Knutzen  91 NM Tøyen 12.07.09
 1500  17.53,70 Ingrid N. Knutzen  91 NM Hamar 10.07.05
Rygg
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  30,40  Christine M. Pedersen  93 NM Kristiansand  04.07.13
 100  1.03,82  Christine M. Pedersen  93 NM Drammen 18.07.14
 200  2.17,24 Christine M. Pedersen  93 NM Kristiansand 07.07.13
Bryst
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  32,70  Sara Nordenstam  83 Beijing  15.08.08
 100  1.09,19  Sara Nordenstam  83 Beijing 15.08.08
 200  2.23,02 Sara Nordenstam  83 Beijing 15.08.08
Butterfly
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  28,06  Marte Løvberg  99 BSF, Bergen  28.05.16
 100  1.01,48  Sara Nordenstam  83 Landskrona 07/00
 200  2.14,27 Sara Nordenstam  83 NM Tøyen 13.07.09
Medley
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 200  2.15,13  Sara Nordenstam  83 NM sr Stavanger  11.08.08
 400  4.40,28  Sara Nordenstam  83 NM sr Stavanger 09.08.08
4×100 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
3.52,58 Marte Løvberg 56,31 NM Kristiansand 14.07.16
Malene M. Pedersen 59,71
Andrea Holmboe 59,35
Veronica  Bjørlykke 57,21
4×200 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
8.25,24 Marte Løvberg 2.03,70 NM Kristiansand 16.07.16
Veronica Bjørlykke 2.05,19
Malene M. Pedersen 2.06,55
Line Løvberg 2.09,80
4×100 Medley
Tid Navn Etappetid Sted Dato
4.12,80 Christine M. Pedersen 1.04,84 NM Bergen 06.07.15
Stina Kajsa Colleou 1.09,63
Augusta Lenea Remøy 1.01,83
Marte Løvberg 56,50
Fri
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  22,01  Niksa Stojkovski  94 NM Senior  Stavanger  05.04.14
 100  48,29  Niksa Stojkovski  94 NM Senior Kristiansand 21.03.15
 200  1.48,03 Knut Oscar Skipperud 96 NM Junior Alta 22.11.15
 400  3.49.43 Knut Oscar Skipperud 96 Junior Nordisk Våsby 14.12.14
 800  8.08,33 Christian Thoresen  91 NM Senior Bærum 24.03.11
 1500  15.33,75 Christian Thoresen  91 NM Senior Bærum 26.03.11
Rygg
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  24,64 Armin Porobic  96 NM Senior Stavanger  13.03.16
 100  53,08 Armin Porobic  96 Nordisk Junior Bergen 11.12.15
 200  1.56,08 Armin Porobic  96 NM Senior Stavanger 03.04.14
Bryst
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  27,46  Jørgen Scheie Bråthen  95  NM Senior Stavanger  14.03.16
 100  1.00,52  Jørgen Scheie Bråthen  95 Nordsjø Stavanger 04.11.16
 200  2.10,76  Sindri Thor Jakobsson  95 NM Senior Stavanger 12.03.16
Butterfly
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  23,58 Sindri Thor Jakobsson  95 EM Netanya Israel  05.12.15
 100  51.71 Sindri T. Jakobsson  91 EM Israel 02.12.15
 200  1.55.18  Sindri T. Jakobsson  91 EM Israel 06.12.15
Medley
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 100  54,07 Sindri Thor Jakobsson  95  NM Senior Stavanger  11.03.16
 200  1.56.15 Sindri Thor Jakobsson  91 EM Israel 04.12.15
 400 4.15,65 Sindri Thor Jacobsson  91 NM Senior Stavanger 13.03.16
4×50 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
1.29,03 Torbjørn Udjus 22,94 NM Senior Stavanger 13.03.16
Niksa Stojkovski 22,07
Armin Porobic 21,58
Sindri T. Jakobsson 22,22
4×100 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
3.18,27 Niksa Stojkovski 49,42 NM Senior  Stavanger 11.03.16
Armin Porobic 49,81
Jørgen Scheie Bråthen 50,19
Sindri T. Jakobsson 48,85
4×200 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
7.20,64 Niksa Stoikovski 1.51,74 NM Senior Stavanger 11.03.16
Knut Oscar Skipperud 1.49,44
Jørgen Scheie Bråthen 1.50,45
Sindri T. Jakobsson 1.49,01
4×50 Medley
Tid Navn Etappetid Sted Dato
1.36,86 Armin Porobic 24,80 NM Senior  Stavanger 11.03.16
Jørgen Scheie Bråthen 26,66
Sindri T. Jakobsson 23,21
Torbjørn Udjus 22,19
4×100 Medley
Tid Navn Etappetid Sted Dato
3.34,64 Armin Porobic 53,25 NM Senior  Stavanger 12.03.16
Jørgen Scheie Bråthen 1.00,04
Sindri T. Jakobsson 52,77
Niksa Stojkovski 48,58
Fri
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  22,64  Niksja Stojkovski  94  NM Bergen  04.07.15
 100  49,96  Niksja Stojkovski  94 NM Bergen 06.07.15
 200 1.53,59 Knut Oscar Skipperud  96 NM Bergen 06.07.15
 400 4.01,86 Knut Oscar Skipperud  96 NM Bergen 07.07.15
 800 8.31,06 Mikkel Brudvik Sanderud  87 NM Tøyen 14.07.09
 1500 16.22,43 Patrick Toth  00 NM Kristiansand 15.07.16
Rygg
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  26,14  Armin Porobic  96  NM Bergen  05.07.15
 100  56,29 Armin Porobic  96  Bergen 07.07.15
 200  2.03,51 Armin Porobic  96  NM Drammen 18.07.14
 Bryst
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  28.08 Jørgen Scheie Bråthen  95  Kristiansand  14.07.16
 100 1.02,50 Jørgen Scheie Bråthen  95 Stockholm 31.03,16
 200 2.18,15 Sindri Thor Jakobsson  91 NM Kristiansand 15.07.16
Butterfly
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 50  24,25  Armin Porobic  96  Shanghai, Kina  22.08.14
 100 54,46  Sindri Thor Jakobsson  91  Vichy  03.07.16
 200 1.58,85  Sindri Thor Jakobsson  91 Bergen 28.05.16
Medley
Øvelse Tid Navn Født Sted Dato
 200  2.03.62 Sindri Thor Jakobsson 91 Amsterdam 12.12.15
 400  4.26,22 Sindri Thor Jakobsson 91 NM Kristiansand 16.07.16
4×100 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
3.25,27 Niksja Stojkovski 49,96 NM Bergen 07.07.15
Peter Arnet 51,03
Armin Porobic 52,10
Knut Oscar Skipperud 52,18
4×200 Fri
Tid Navn Etappetid Sted Dato
7.44,48 Niksja Stojkovski 1.56,74 NM Drammen 17.07.14
Sondre Kallhovd 1.54,92
Knut Oscar Skipperud 1.56,93
Armin Porobic 1.55,89
4×100 Medley
Tid Navn Etappetid Sted Dato
3.48,52 Armin Porobic 56,29 NM Bergen 05.07.15
Knut Oscar Skipperud 1.06,79
Niksja Stojkovski 54,18
Peter Arnet 51,26

Facebook innlegg

Takk til Øyvind Thorsen for fantastiske bilder av alle store øyeblikk under NM i Trondheim 🙂 ... Se merSe mindre

Se på Facebook

Beste klubb junior og nummer to for senior! Mange flotte prestasjoner og forbedringer av våre svømmere.

Marte blir beste svømmere av juniorene, og vi har 5 svømmere inne på topp 20 av seniorene.

Takk for fire flotte dager i Trondheim!
Nå ønsker vi alle en god sommer og vel møtt til nye sesong i August 🙂
... Se merSe mindre

Se på Facebook