Avtalen gjør at vi kan ta ut tøy til våre svømmere, slik at alle konkurransesvømmerne er likt kledt på alle stevner. Det betyr mye for lagfølelsen, og gjør at vi er lette å få øye på når vi står skulder ved skulder og heier hverandre fram på alle stevner.
Tormod Karterud fra Chrisco Sport har fulgt klubben i alle disse årene, og han sier som følger:
«Lambertseter Svømmeklubb er en stor og veldrevet klubb som dekker hele spektret innen svømming, fra svømmeopplæring for de minste, til elitegruppe med landslagsvømmere.
Klubben har et bredt tilbud på alle typer svømmeopplæring og kurs. De driver selv Lambertseter bad, som også har egen butikk – Lambada, med svært godt utvalg for publikum og svømmere.
Som leverandør av svømmeutstyr er det en glede å kunne være med som sponsor og leverandør til Lambada.»
Vi takk for tilliten, og ser fram til et godt samarbeid videre framover.